Zázračná manifestace – jak se dá kouzlit na výletě

Miluju výlety do přírody a nejlépe na neznámá místa!  Dostanete se tak na vlnu a jedete.

Pohyb je při zhmotňování nesmírně důležitý, a proto vám rovnou doporučím, ať se hýbete :) Jakkoliv. Čím větší zábava to pro vás bude, tím větší tvořivou sílu tak dáte do pohybu. Pro mě jsou úžasnou zábavou výlety, a proto se mi tam krásně daří hrát si s realitou a tvořit.

Jak to bylo tentokrát?

Před pár měsíci jsem si přála získat pero divokého ptáka. Nebylo na seznamu mých přání nijak vysoko – prostě jsem na něj pomyslela a tím to skončilo. Za pár dní mi přišlo v balíčku mindfulness karet, které jsem dostala darem k CD :)

Bažantí pero a karty Všímavky od Marie Tilšarové.

Další pero jsem dostala před měsícem. Nežádala jsem o něj, prostě mi bylo nečekaně nabídnuto a já jsem ho s nadšením přijala. V tu chvíli jsem pomyslela na to, že bych chtěla najít své vlastní pero. Nikdy v životě jsem totiž pero divokého ptáka nenašla. Holuby apod. ve městě nepočítám :) Na svůj záměr jsem opět ihned zapomněla.

Před pár dny jsme jeli s mým mužem na krátký výlet. Přiznám se, že krajina nebyla nijak úchvatná, ale když jedeme na výlet, téměř vždy to stojí za to, protože se stane něco zázračného.

A taky že jo. Jdeme si a jdeme a najednou ho vidím! Nádherné pero! A další a další a další! Dohromady osm. Jééé, tomu říkám slušný výkon :) A to nadšení! To slovy ani nedokážu popsat.

Bažantí pera

Tím zázračné zhmotňování neskončilo, tím to teprve začalo…

Z ničeho nic mi vyhládlo, a protože to byl krátký výlet, nevzali jsme si žádné jídlo. Když mám hlad, začnu omdlévat, což zrovna není moje oblíbená činnost. Vyslala jsem tedy záměr najít jídlo, ale moc jsem nevěřila, že by se mi to mohlo podařit. Všude samé šípky. Ale co už, přinejhorším to nevyjde, seknu sebou a manžel mě zbytek cesty ponese. To nejsou zase tak špatné vyhlídky, ne :)?

Procházeli jsme vesnicí a hle, shnilá rajčata na veřejně přístupné hromadě! Wow, funguje to rychle, akorát jídlo nemusí znamenat poživatelné jídlo. Rozumím. Upravila jsem přání na „chci najít jídlo, které není shnilé a můžu ho okamžitě sníst„. Moje pochybnosti byly ještě větší. Poprvé to vyšlo, ale podruhé? To už by znamenalo, že to opravdu opravdu OPRAVDU funguje :-O!

Nicméně, přestala jsem tomu přikládat váhu. Buď to vyjde, nebo ne. Obojí je v pořádku.

Po chvíli jsme narazili na strom zcela obsypaný mirabelkami. Na 4. října zázrak. Byly sice trochu bez chuti, ale ten pocit, že jsem okamžitě dokázala zhmotnit svou myšlenku, která vzhledem k prostředí neměla moc šancí, byl dokonalý :)! Děkuji, milý Vesmíre!

Takže takhle to může fungovat. Bez magické hůlky a složitých rituálů.

Pomyslím – nelpím – stane se.

To je celé. A není to výsada jen některých, je to přirozená schopnost každé lidské bytosti :) Stačí ji v sobě objevit, s nadšením dítěte prozkoumávat a postupně prohlubovat.

Přejete si to taky? Pokud ano, moc ráda vás uvítám ve skupině Království zázraků | Zhmotni své velké vize, kde sdílím různé rady a tipy, jak na to.

Nebo se můžeme potkat 1:1 a vaše váš potenciál rovnou probudit.

Objímám a těším se, Tereza Freya

Jsem Tvůrkyně zázračné reality. Urychluji zhmotnění vizí, probouzím vnitřní sílu a propojuji ženy s potenciálem změnit svět. Pár slov o mně >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů