LÁSKYPLNÁ TRANSFORMACE

Pusť vše staré a otevři se novému

✨💗✨

Milá ženo, asi teď stojíš na prahu dvou světů, které se vzájemně prolínají a mísí. Ve starém už ti není dobře, ale do nového jsi ještě plně nevstoupila.

 

Osvobození se od nánosů a zátěží minulosti není snadný proces a většinou se hodí při něm mít pomocnou ruku. Někoho, kdo tě vlídně provede a bez manipulací ukáže cestu k čistému vědomí - tím, že ti bude vlastním příkladem.

 

Pokud cítíš, že bych to mohla být já, bude mi velkou ctí...

Jak setkání probíhají?

Potkáme se na 90 minut přes Zoom. Na začátku si spolu popovídáme, abychom se naladily a věděly, kam se podívat. Poté přejdeme do hluboké meditace, skrze kterou své téma pochopíš a jednou provždy propustíš.

Jedná se o velmi silnou transformaci, kterou už není potřeba opakovat. Jakmile jednou vstoupíš, už jsi zkrátka tam 💗

Z mých zkušeností zároveň vyplývá, že je poté potřeba určitý čas držet směr, a tak doporučuji zůstat se mnou v kontaktu o malinko déle. Ideální varianta je jedna meditace a k ní cca 3 podpůrná setkání, kde už nebudeš meditovat, ale pouze sdílet své prožitky a uvědomění a já ti k nim budu dávat vhledy a jemně tě udržovat na cestě.

Jakou formu si se mnou zvolíš, to nechám plně na tobě.

Ceník

Jednorázové setkání (90 min)
2.200 Kč
Balíček setkání (4 x 90 min)
6.600 Kč

Po zaplacení získáš odkaz do mého kalendáře, kde si vybereš termín. Pokud by ti žádný nevyhovoval, neboj se mi napsat a domluvíme se individuálně.

Těším se na tebe, Tereza Freya

Upozornění: Setkání nenahrazuje lékařskou péči a není vhodné při léčbě psychofarmaky, při psychických onemocněních, ani se nejedná o terapii hlubokých traumat. Vyhrazuji si právo konzultaci odmítnout nebo přerušit v případě, že vyhodnotím, že téma není v mých kompetencích.