Proč se tvá přání nezhmotňují? Tajný tip na tvorbu reality

Spousta lidí je smutných, že se jim myšlenky nezhmotňují… Že to ostatním funguje a jim ne. Proč? Stačí si položit jednu základní otázku:

„Kolik času věnuješ svým strachům a pochybám a kolik času radostnému prožívání přítomnosti?“

Tady leží odpověď, proč se tvá vyslaná přání nezhmotňují. Ona se ZHMOTŇUJÍ, ale nejspíš trochu jiná, než bys chtěla :)

Pokud si moc přeješ vlastní dům se zahradou a přitom pořád myslíš na to, že se to určitě nesplní, tak tvoříš přesně toto: „určitě se to nesplní“. Realita je velmi poslušná, tvaruje se podle tebe, a tak ti neustále odráží, co vyzařuješ ze svého nitra.

Klíčem je soulad mezi tebou a tvým přáním

Co je uvnitř tebe, to je venku. Ne naopak. Potřebuješ se stát svým přáním. Cítit se tak. Věřit tomu. Jinak to nemůže fungovat.

Jak toho ale dosáhnout?

Často se mluví o práci s myslí nebo kvantovým polem. Teorii možná znáš… Ale zkus to tentokrát jinak.

Zkus své přání ZATANČIT!

Zatanči ten pocit, že máš vlastní dům. Zatanči jeho místnosti, jeho barvy. Zatanči chvíli, když si přebíráš klíče a poprvé otevíráš dveře. Zatanči, jak se cítíš na tomto nádherném místě…

A pak – to nejdůležitější! V pocitu (= vibraci) svého nového domu musíš zůstat.

Neustále se do něj vracet. Nezapomeň, že mezi tebou a tvým přáním musí být soulad. Pokud vibruješ na souhlasných frekvencích, všechno poběží. Pokud ne a spadneš dolů do pochyb, nic se neděje. Vždy se můžeš vrátit zpět.

Tvá dobrodružná cesta bude pokračovat i poté, co si své přání zatančíš. Je potřeba, abys naslouchala znamením, která k tobě přicházejí. Vesmír tě povede (= ty sama sebe povedeš, protože ty jsi Vesmír) a je pouze na tobě, abys viděla a dobře interpretovala jeho zprávy. Aby sis dobře volila cesty.

Toto se bohužel nedá přesně předat, to se zkrátka musí žít a zkoušet :) Výklad znamení je pro každou bytost naprosto jedinečný. Jen malinký příklad: padající list může znamenat ANO i NE. Jediný, kdo dokáže posoudit, co to pro tebe znamená, jsi ty, protože TY JSI TVŮRCE. Ty tvoříš, ty určuješ, ty cítíš, ty víš…

Pokud jsi připravena skočit a začít tvořit svou kouzelnou realitu, moc ráda se s tebou potkám na Zhmotňovacím tanci!

Společně roztančíme a rozvíříme realitu a naplno se otevřeme zázrakům. Bude to jedna velká jízda – skupinová energie zhmotnění tvého přání maximálně podpoří :)

Moc se těším, Tereza Freya

Jsem Tvůrkyně zázračné reality. Urychluji zhmotnění vizí, probouzím vnitřní sílu a propojuji ženy s potenciálem změnit svět. Pár slov o mně >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů