PROBUZENÍ KRÁLOVNY

Aktivace darů a potenciálu tvé duše

Hluboce uvnitř víš, že máš velké schopnosti,

ale bojíš se tomu uvěřit?

 

Ještě hlouběji tušíš, že možnosti tady na Zemi jsou neomezené? 

 

Že jsi sem přišla naplňovat své velkolepé vize?

Jenže nějaká část tebe se tomu pořád brání. Zatím nepoužíváš své dary naplno.

Jako by v tobě hlodal nějaký červíček a tahal tě za nohu zpátky...

 

Ženo, tak moc s tebou souzním!

Vím, jaké to je. Vím, jaké je, když ti někdo celý život tvrdí, že máš obrovský potenciál a ty to sice cítíš, ale nevěříš, že bys mohla své dary znova probudit.

"Já a mimořádné schopnosti? V minulém životě možná, ale teď nic z toho neumím!" Už jsi to taky někomu říkala? Já mnohokrát.

A přesto píšu tyto řádky :)

Chci ti říct, že i ty můžeš uvěřit a obnovit své zapomenuté umění. I ty se můžeš opět stát majestátní královnou a probudit svou pravou sílu.

  • Pojď procítit ten okamžik, kdy tě tvé pochyby přestanou omezovat a ty znova usedneš na trůn.
  • Prožij, jaké to je, když stojíš pevně ve své síle a tvůj život ti doslova rozkvétá pod rukama. Daří se ti vše, čeho se dotkneš nebo na co pomyslíš. Ze tvého srdce tryskají gejzíry lásky a radosti ty a okolo sebe každým pohybem tvoříš království plné zázraků.
  • Dobře znáš své dary a talenty a nebojíš se o ně podělit se světem. Udáváš směr, inspiruješ, zanecháváš trvalý odkaz - v plném vědomí toho, kým jsi... Královna své vlastní reality.

Je to to, co si přeješ? Po čem z hloubi duše toužíš?

Už nemusíš dále přešlapovat - vše se může stát skutečností.

Pojď na vlastní kůži zažít

PROBUZENÍ KRÁLOVNY

Představ si, že k tobě přijde anděl, dá ti kouzelný polibek a ty se celá rozzáříš. Uvidíš, kým doopravdy jsi a začneš žít v souladu se svým potenciálem. Už žádné strachy a pochyby. Začneš si věřit a dovolíš si projevit se naplno.

Líbí :)?

Tak tohle se přesně stane, když se naše energie potkají.

  • Spojím se s tebou na úrovni duše a zahalím tě do vln hvězdné, královské energie. Díky mé přítomnosti se aktivují samoléčebné mechanismy a tvůj potenciál se začne přirozeně uzdravovat.
  • Zprostředkuji ti prožití vlastní síly a velkoleposti. Pochopíš celou svou bytostí svou velikost, vliv a majestát.
  • Otevřu pro tebe pole neomezených možností - novou verzi reality. Takovou, do které jsi zatím neměla přístup, a proto ti to předtím "nešlo". Můžeš si to představit jako iniciaci, pozvánku na další úroveň.

Tak jdeme na to, královno?

Jak to proběhne prakticky? 

Spojíme se přes Zoom a v meditaci během 60-75 min jemně aktivujeme tvé dary a schopnosti. Pomůžu ti nahlédnout, kým jsi a láskyplně ti předám vše, co máš v danou chvíli slyšet. Nevezmu ti však tvou sílu a nebudu dělat nic za tebe - podpořím tě, abys proměnou prošla sama :)

Můžeš si vybrat jednorázovou péči nebo balíček, kdy se dokážeme ponořit hlouběji a lépe tak rozpoznat, s jakými vizemi a dary na Zem přicházíš. Čím více se na sebe naladíme a čím více nánosů smyjeme, tím budou účinky naší společné tvorby větší. 

Kolik to stojí?

První setkání (pokud jsi u mě ještě nikdy nebyla)
750 Kč
Druhé a další setkání
1.250 Kč
Výhodný balíček 5 setkání
4.750 Kč

Po zaplacení objednávky se rezervuješ v mém kalendáři a rovnou se vydáme na cestu za probuzením tvého královského potenciálu :) Obvyklé termíny, kdy mám čas, jsou pondělí, úterý a čtvrtek v 10, 12 a 18 h. Kdyby ses potřebovala ještě na cokoliv zeptat, napiš mi.

Těším se na tebe,

Tereza Freya