PRAJÓNI ~ PRAMATKA ~ PRAOCEÁN 💙💧🌀💗💞✨🌟

Prvotní vlna, Prvotní vzruch.

Zrod všeho živého.

Propojuje s Prvotní, kosmickou Matkou, s prvotním Lůnem.

S kolébajícími, uklidňujícími vlnami.

„Zaposlouchejte se do mého šumění a nechte se laskat a kolébat na vlnách. Odevzdejte se do mé milující, přijímající náruče a nechte všechny strachy a bolesti odplynout.

Jsem zdrojová voda. Pijte se ze mě, koupejte se ve mně. Vzrušujte se mou orgasmickou podstatou.“

Tento obraz je Matka všech matek, posvátný ženský prostor. Ženská tůně, ženská hlubina, ženská svatyně…

Nese prvotní, zdrojové informace o vodě – jejich nejčistší, ryzí formu. Bude zde dále pracovat a fyzicky skrze všechny bytosti, které se s ním propojí, ukotvovat tyto informace do hmoty a do jejích těl.

Těla, pokud jsou tomu uzpůsobena, jsou dvousměrným kanálem, transformátorem, a tak tyto příchozí informace, obohacené o jedinečnou esenci toho konkrétního těla, budou po propojení a ukotvení posílány zase zpátky do Zdroje. Toto je božská hra, božská symfonie 🌟 Nekonečný proud hojnosti.

Tímto bude znovu-obnoveno posvátné pouto mezi ženou a mužem, mezi duší a a duchem, mezi fyzickým tělem a Zdrojem.

Bude zahojeno a zaceleno Prvotní zranění každého, kdo se tomuto procesu otevře a půjde mu naproti 🤍

Pokud při čtení tohoto textu nebo při pohlédnutí na obraz ucítíte fyzické vzrušení, znamená to, že vaše pouto s Matkou a Zdrojem se právě obnovuje a/nebo posiluje 🤍

Prožitky jsou však individuální, a tak důvěřuje své intuici a svému vedení.

Jak to budou vnímat muži, nedokážu říct ☺️

Cítím, že tento obraz pomáhá kolektivnímu léčení vztahu k Matce a Vodě. Pokud ho nějaký muž z mého okruhu zachytí, budu moc ráda za odhalení jeho vlastních prožitků.

Další důležité info ještě kousek níže ⬇️

Obraz byl dokončen po téměř třítýdenní pauze, kdy jsem se bála na něj (nebo spíše na ni ☺️) sáhnout. Vše ale mělo svůj hluboký význam.

Dokončovala jsem ho zlatou barvou, o kterou si celou dobu říkal, a s ní přišel tento vzkaz:

„Byla obnovena zlatá nit, která byla na mnoha místech násilně přeťata.

Zlatá kolébka, zlatá civilizace.

Začíná ZLATÝ VĚK.

VĚK VODNÁŘE.“

🌊🌬️💙💦

 

Wow. Netušila jsem ani v nejmenším, do čeho se pouštím ☺️ Mé umění je vždy intuitivní a odkrývá se až během samotného tvoření.

Tento obraz nebyl výjimkou. Má tři vrstvy a každou úplně jinou. Jako obvykle jsem to chtěla vzdát, protože se mi zpočátku nelíbil.

A ta zlatá? To bylo opravdu náročné 😮 Ucpala se mi několikrát barva a nemohla jsem ji protlačit. Po každém propíchnutí špendlíkem se okamžitě ucpala znova. Až najednou sevření povolilo a barva konečně naplno vytryskla ven 🙏

Obraz je tímto hotov a já cítím velké vzrušení, když přepisuji jeho poselství 💙

Nechť vzruchy projdou i do vás a vašich fyzických těl 🤍

P. S. Není žádnou náhodou, že můj manžel je Vodnář.

A není náhodou ani to, že před dokončením obrazu jsem měla nevysvětlitelnou touhu udělat něco jinak, netradičně. Konkrétně nechat terasu potáhnout modrozelenou fólií 😮 Úplná Vodnářovina 😂

Tuhle barvu jsme přitom rovnou odmítli a ani si nenechali přivézt vzorek. Avšak tři původní vzorky prostě nezapadaly. U každého jsem vnímala „problém“.

Asociovalo mi to podobnou situaci, kdy se mi ve vizi ukázaly „čtvrté dveře“, a já si tak vzpomněla, že přece existuje i čtvrtá barva a najednou to do sebe zapadlo ☺️ Dokonce i můj milý Vodnář s tím souhlasil.

..

Akryl na plátně
60×80 cm
13. 6. 2022 16:13

Obraz není na prodej – s radostí vám stáhnu a namaluji poselství přímo pro vás a vaši bytost 🤍

Přeji vám nádherný, vodní čas a těším se na vaše slova a prožitky, které k obrazu přijdou. Určitě se se mnou o ně podělte, ať se můžeme vzájemně obohatit 💦

Pomáhám duším rozpomenout si na jejich prapůvodní, zdrojovou podstatu. Skrze obrazy, tanec a láskyplnou přítomnost. Pár slov o mně >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tvé osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů